Özgeçmişim

Sorularınız mı var?

Tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın
Özgeçmişim


1987 Tarsus doğumluyum. İlkokul,ortaokul ve lise öğrenimimi Mersin’de tamamladım. 2006 yılında Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde lisans öğrenimime başladım ve 2010 senesinde de mezun oldum.
4 senelik beslenme ve diyetetik eğitimimiz sırasında 2009 senesinin yazında halk sağlığı projemiz olan ‘’0-6 yaş grubu çocuklarda beslenme durumunun saptanması’’ konusu ile ilgili çalışma yürütmek ve gözlem yapmak adına Ankara Ümitköy’de bulunan Küçükşeyler Anaokulunda  staj yaptım.
Ardından yine 2009 senesinin güz döneminde Acıbadem Kadıköy Hastanesinde 7 hafta poliklinik stajı, 2009 senesinin kış döneminde Ankara Yıldız Yemek Şirketinde kurum stajımı tamamladım.
Çocuk hastalıkları konusunda ise 7 hafta Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi çocuk hastalıkları polikliniğinde  hem poliklinik hem de klinik stajımı yaptım.
En son ise Başkent  Ankara Hastanesinde yetişkinlerde klinik stajımı tamamlayıp mezun oldum.

Mezun olduktan sonra 2010 senesinin Ekim ayında Türk Kızılayı Altıntepe Tıp Merkezinde poliklinik diyetisyeni olarak görev yapmaya başladım.
Orada bulunduğum 4,5 sene  oldukça keyifli ve yoğun bir çalışma temposu içinde binlerce danışana sağlıklı beslenme ,zayıflama, kilo alma, kilo koruma ve tıbbi hastalıklarda beslenme tedavisi konusunda özellikle bilimin ışığından ayrılmadan yardımcı olmaya çalıştım.
Mesleki gelişimimi ve danışanlarımla iletişimimi daha ileriye taşımak için 2015 Nisan ayında kendi diyet  danışma merkezim olan ‘’Gri Diyet Ofiss’i hayata geçirdim. 2015 Nisandan bu yana danışanlarıma kendi ofisimde hizmet vermekteyim.

Merkezimde; yetişkinler ve çocuklarda kilo alma,kilo verme,kilo koruma,sporcu beslenmesi,hastalıklarda beslenme tedavisi ,sağlıklı beslenme danışmanlığı, çocuk beslenmesi, menopoz döneminde beslenme,gebelik ve emziklilik döneminde beslenme konularında beslenme danışmanlığı yapmaktayım.

 

Tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın